upłynął w przemiłej, pełnej skupienia atmosferze. Udział wzięło 30 par, choć chętnych było znacznie więcej.
Niestety sala mogła pomieścić zaledwie 14 stolików, więc nie wszyscy zagrali… Mimo wszystko „wcisnęliśmy” jeden dodatkowy stolik i dzięki temu 60 osób wzięło udział w rywalizacji o medale.
Ostatecznie zwycięstwo przypadło Joannie Piskorskiej i Andrzejowi Gabryjelów, drugie miejsce zajęli Edward Markuszewski i Lech Obara, a trzecie Andrzej Thrun i Waldemar Wierzba.
Gratulacje medalistom!!!
Podziękowania uczestnikom!!!
Zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się całkiem niedługo, bo już 6 czerwca.