upłynął w przemiłej, pełnej skupienia atmosferze. Udział wzięło 30 par, choć chętnych było znacznie więcej.

Niestety sala mogła pomieścić zaledwie 14 stolików, więc nie wszyscy zagrali… Mimo wszystko „wcisnęliśmy” jeden dodatkowy stolik i dzięki temu 60 osób wzięło udział w rywalizacji o medale.

Ostatecznie zwycięstwo przypadło Joannie Piskorskiej i Andrzejowi Gabryjelów, drugie miejsce zajęli Edward Markuszewski i Lech Obara, a trzecie Andrzej Thrun i Waldemar Wierzba.

WYNIKI

Gratulacje medalistom!!!

Podziękowania uczestnikom!!!

Zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się całkiem niedługo, bo już 6 czerwca.


guest

0 Komentarze

© 2025 Dom Sąsiedzki Piecki-Migowo
Polityka prywatności