To było naprawdę piękne świętowanie! 40 miłośniczek brydża miało okazję rywalizować o puchary w tak wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Matki.

Turniej został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdańska Pani Aleksandry Dulkiewicz.

Puchary czekały nie tylko na zwycięskie pary… Również najstarsza i najmłodsza uczestniczka zostały nimi uhonorowane.

Najstarszą Mamą okazała się Barbara Walerych, a najmłodszą Córką Agata Gaweł.

W rywalizacji zwyciężyły:

  1. Dorota Niewińska i Izabela Kapuścińska
  2. Michalina Plucińska i Ewa Zagórska-Onoszko
  3. Anna Błaszkowska i Aleksandra Rawska

Puchary wręczała przedstawicielka Pani Prezydent – Emilia Kosińska (Zastępca Skarbnika).

WYNIKI


guest

0 Komentarze

© 2025 Dom Sąsiedzki Piecki-Migowo
Polityka prywatności