Betonoza zaplanowana
Wiosną 2026 byłam na spotkaniu, na którym pojawiła się jedna z naszych miejskich włodarek. Poruszyłam bardzo delikatnie sprawę opublikowanego w internecie oficjalnego kierunku rozwoju naszej dzielnicy, polegającym na uzupełnianiu istniejącej zabudowy Co jakiś czas nawet od strony władz Miasta lamentuje się nad betonozą u nas, że współczynniki zieleni sa marne, Czytaj więcej
